Vizsla

Tulearo bišonas - Coton de Tulear

VIZSLA - tai, ypatingos “Coton de Tulear” veislės šuo. Šios veislės augintiniai, nors ir nedideli, yra puikūs žmogaus kompanijonai, visada žaismingi, paklusnūs bei kantrūs net mažiem vaikam. Be visų šių teigiamų savybių bene svarbiausia yra tai, jog jų kailis ne tik neapsakomo švelnumo, bet ir visiškai nesišeria. Dėl šios unikalios savybės Tulearo bišonus (Coton de Tulear) gali auginti net alergiją turintys žmonės.

VIZSLA - mažas, švelnus ir be galo draugiškas augintinis, kuris į mūsų šeimą atkeliavo 2013 m. rugsėjo mėnesį iš veislyno PIENIŠKAS ŠOKOLADAS (pieniskassokoladas.lt). Ši patelė yra gimusi 2013-07-12d.

Vizslos kilmės liudijimas

Vizsla, kaip jau buvo minėta, yra kilusi iš veislyno PIENIŠKAS ŠOKOLADAS, kuris įsikūręs Plungėje, Lietuvoje.

Vizslos pasiekimai

VIZSLA - dar nebūdama nei metų buvo pradėta dresuoti ir ruošiama įvairiems konkursams, kuriuose buvo įvertinta ne vienu puikiu ir aukščiausiu apdovanojimu. Visi šie įvertinimai parodo, jog Coton de Tulear veislės šunys yra be galo paklusnūs, lengvai dresuojami, sveiki ir puikūs žmogaus kompanijonai.

  • Pirmasis Vizslos konkursas - paroda, kurioje debiutavo buvo “KAUNO ŽIEMA 2014”. Šoje parodoje, kuri vyko 2014-01-25d. gavo įvertinimą „labai perspektyvus“ ir “geriausias mažylis”.
  • Sekančią dieną Vizsla dalyvavo parodoje “KIKOS taurė 2014”, kurioje taip pat gavo įvertinimą „labai perspektyvus“ bei “geriausias mažylis".
  • Tų pačių metų birželio 14d. Vizsla dalyvavo “Visų veislių šunų parodoje”, kurioje pasirodė jaunimo klasėje ir gavo įvertinimą „puikiai“, BOB (Best of Breed) ir BIS (Best in Show). Ši paroda vyko Prienuose.
  • 2014-06-22d. dalyvavo “CAC” parodoje Marijampolėje jaunimo klasėje, kurioje gavo įvertinimą „puikiai“, “jaunimo nugalėtojas”, BOB.
  • 2014-09-06d. vykusioje “CAC” parodoje Kaune taip pat gavo įvertinimus: “jaunimo nugalėtojas” ir veislės nugalėtojas (BOB).

Vizsla - Lietuvos Jaunimo čempionė

Visų apdovanojimų dėka, Vizslai buvo suteiktas Lietuvos Jaunimo Čempiono vardas. Šis garbingas vardas bet kurios veislės šuniui yra labai svarbus ir reikšmingas. Šiuo atveju jis parodo ne tik “Coton de Tulear” veislės šunų gebėjimą puikiai paklusti, bet ir jų fizinį, emocinį pasiruošimą. Nurodo kailio, akių ir sveikatos būklės gerumą. Tad Vizsla tapo Lietuvos Jaunimo Čempione vien todėl, jog turi visas šias puikias “Coton de Tulear” veislės šunų savybes, kas daro ją ypatinga.

Vizslos sveikata

Vizslai - atlikti visi reikalingi ir privalomi Tulearo bišonų (Coton de Tulear) veislės šunims sveikatos tyrimai: tiesioginė oftalmoskopija, kuri tiria akių sveikatos būklę, mikročipo patikrinimas ir kelio sąnarių įvertinimas. Visi atlikti tyrimai rodo, jog Vizsla yra puikios sveikatos, jokių genetinių nukrypimų nerasta. Svarbiausias tyrimos rezultatas - akys-sveikos,PL 0/0. Kas labai svarbu norint turėti ne tik sveiką gyvūną, bet ir garantavimą, jog jos palikuonys bus tokios pačios puikios sveikatos būklės.

Galerija

Šioje nuotraukų galerijoje galite pamatyti, koki mieli ir gražūs yra Tulearo bišonai. Jie ne tik lengvai dresuojami ir paklusnūs, bet ir puikūs draugai bei kompanijonai ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Tokia nepakartojama yra ir mūsų Vizsla.